تبلیغات
عیسی خندق - یوسف نژاد: مهندس تقی پور حداقل امتیازهای رأی اعتماد را دارد

یوسف نژاد: مهندس تقی پور حداقل امتیازهای رأی اعتماد را دارد

دوشنبه 9 شهریور 1388 12:50 ب.ظ

نویسنده : فیروز بخشی
ارسال شده در: سیاسی ،
یوسف نژاد: مهندس تقی پور حداقل امتیازهای رأی اعتماد را دارد

برنامه ارائه شده، توجه به بخش خصوصی، سابقه مدیریتی درون مجموعه و صلاحیت های تحصیلی، از ویژگی های وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

ایسل- برنامه ارائه شده، توجه به بخش خصوصی، سابقه مدیریتی درون مجموعه و صلاحیت های تحصیلی، از ویژگی های وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

به گزارش پایگاه خبری مخابرات سلولی (ایسل) از روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، علی اصغر یوسف نژاد -مخبر کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی- گفت: سابقه های مدیریتی درون مجموعه و صلاحیت های تحصیلی از ویژگی های وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات است. برنامه های ارایه شده از سوی آقای تقی پور و همچنین توجه ایشان به بخش خصوصی از دیگر ویژگی های مثبت ایشان است.

وی افزود: ویژگی های مطرح شده نشان می دهد که وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات، حداقل امتیازهای لازم را برای تصدی این پست داراست.

مخبر کمیسیون صنایع و معادن مجلس در خصوص جلسه کمیسیون با مهندس رضا تقی پور گفت: در این جلسه، سوألات متفاوتی در حوزه های مختلف از جمله اجرای کامل اصل 44، مطرح شد که ایشان توانستند پاسخ های قانع کننده ای به نمایندگان ارایه کنند.

وی ادامه داد: یکی از امتیازهای مهم مهندس تقی پور این است که ایشان از درون مجموعه وزارت ارتباطات انتخاب شده اند و به واسطه ارتباط ایشان با پرسنل، می توانند نگرش همکاری را ایجاد کنند.

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات، هفته گذشته دکتر محمود احمدی نژاد، مهندس رضا تقی پور انوری را برای تصدی پست وزارت ارتباطات در کابینه دهم به مجلس معرفی کرد.

تقی پور دارای مدرک مهندسی کامپیوتر از دانشگاه شهید بهشتی و کارشناسی ارشد مهندس صنایع از دانشگاه علم صنعت است.

معاونت وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فضایی کشور، قائم مقامی مدیرعامل صنایع الکترونیک ایران، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل صنایع الکترونیک شیراز و همچنین ریاست هیأت مدیره صنایع اپتیک اصفهان از جمله مسؤولیت های اجرایی مهندس تقی پور است.

تقی پور در طول 20 سال گذشته، مدیریت پروژه های بزرگ صنعتی در زمینه فناوری پیشرفته شامل فناوری های ارتباطات، الکترونیک و فضایی را بر عهده داشته است.

لازم به ذکر است، تقی پور انواری مجری طراحی و ساخت ماهواره امید نیز بوده است.
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: یوسف نژاد: مهندس تقی پور حداقل امتیازهای رأی اعتماد را دارد ،
آخرین ویرایش: - -